Yaptığımız diyete ek olarak yağ yakımını destekleyen ürün kullansak ne olur?

bilginzade

New member
Credits
12.59
merhabalar, bir arkadaşım spor yapıyor ve yağ yakımını destekleyen ve kas gelişimine katkı sağlayan Kyani fit 20 yi kullanıyor üründen çok memnun kaldı da ben de şeyi merak ettim. ben spor yapmıyorum ama diyet yapıyorum kendimce. ben de bu durumda bu ürünü kullansam faydalı olur mu?

merhabalar fazla kilolarından kurtulman için sana lifecell collagen cla önerebilirim. hem diyet yapıp hemde bunu kullanabilirsin kilo verdirici özelliği oluyor

Lifecell collagen cla ne işe yarıyor Bilgi verebilir misiniz? Bütün ünlülerin dilinde merak ediyorum.
merhaba Sibel. Lifecell collagen cla kullanıyorum ve hafifletici bir etkisi olduğunu söyleyebilirim çünkü içeriğinde yağ yakıcı cla bulunuyor ve bu sayed fit kalabiliyorsun bununla birlikte herkes aynı kiloyu vermiyor tabiki ama ben bir ayda 2 kilo verebildim arkadaşım 3 kilo verdi mesela. daha önce tablet kolajen kullanıyordum ama açıkcası lifecell cla toz halinde olduğu için kullanımı daha kolay geliyor.

Sibel yıldız

New member
Credits
88.31
Ben internette araştırdım kolajenin vücudumuzda bulunan protein olarak biliyorum. Dokuları yapıştırıcı özelliği bulunan ve bağ dokularımızı bir arada tutan yaş attıkça bu protein gücünü kaybediyor ve sağlık problemleri yaşıyoruz. Cla işe birleşince de hem sağlık hemde güzellik olarak bir katkı sağlıyor o zaman teşekkür ederim. Hemen sipariş oluşturuyorum. 🥰