URAW KOZMETİK COLLAGEN CLA

merhaba kaç kilo verdiniz ve süreciniz nasıl geçti anlatır mısınız? eczanede araştırma yaparken karşılaştım bende urawla , collagen ürünlerini inceledim, şase şeklinde, kilo verdirici özelliğinden bahseder misiniz biraz?

Meryem

New member
Credits
23.72
1 AYDIR COLLAGEN CLA KULLANIYORUM, KİLO VERDİĞİMİ HİSSEDİYORUM ESKİ FORMUMA URAW KOZMETİK SAYESİNDE KAVUŞUCAM
İnci hanım iyi günler kullanırken neler hissediyorsunuz ödem attırması var mı ürünün ve benim için en önemlisi kargo nasıl geldi titizliği nasıldı biliyorsunuz ki şuanda bir hastalık söz konusu her firmayada güven olmuyor malesef ama uraw kozmetiği çok duydum birazda olsa bilgi verirseniz teşekkürler

Amasyalı

New member
Credits
118.10
Ben kullanıyorum kızlar tamamen ödem attırıyor ve içersindeki cla sayesinde kilo vermeme yardımcı oluyor. Günde bir kez kullanıyorum. 2 ay oldu 8 kilo verdim.benim için büyük başarı açıkçası ancak net bilgi içinbir uzman temsilciyle görüşme sağlarsanız daha iyi olur sormak istediğiniz sorular olabilir.

busem

New member
Credits
19.86
1 AYDIR COLLAGEN CLA KULLANIYORUM, KİLO VERDİĞİMİ HİSSEDİYORUM ESKİ FORMUMA URAW KOZMETİK SAYESİNDE KAVUŞUCAM
inci nur hnm selamlar bende kullanmak istiyorum ürünü biraz araştırdım fakat guatir rahatsızlığı var bende ve bunun için tedavi görüyorum kullanıp kullanmamakta kafam karışık açıkcası kilo probleminden çok şikayetçiyim