URAW KOZMETİK 24 K GOLD SERUM

kartanesi.23

New member
Credits
0.00
Youtube reklamların da sürekli karşıma cıkan uraw 24k gold serum sürekli karşıma çıkıyor web sitesine girip inceleme sağladım özelliklerini okudum pek emin olamadım aramız da kullanan var mı dönüşleriniz beni çok memnun eder

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2020-11-28 000705.png
    Ekran görüntüsü 2020-11-28 000705.png
    264.9 KB · Görüntüleme: 0

MevkıbeKeser

New member
Credits
78.03
Selam hanımlar Gold serum bende kullandım gerçekten güzel ve firma hakkını vermiş cildim ışıl ışıl ama ben desteklemesi için collagen destegi de aldim cildimin hızlı şekilde sonuç vermesini lifecell collagen de destekledi teşekkürler uraw kozmetik

Seritana

New member
Credits
76.66
Cildi sadece Işıl Işıl mı ? Yapıyor Mevkibe hanım yoksa ekstra bir özelliği varmı öğrenebilir miyim ? Almak istiyorum ama çok kararsızım cildinizde başka ne gibi değişiklikler oldu. Uraw kozmetiğin belirli ürünlerini kullanıyorum ama cilt için serumları denemedim bilgilendirirseniz çok mutlu olurum 😇

Nergis

New member
Credits
150.69
Sitede ki yorumlar üzerine almak istedim. Kargo oldukça özenli ve hızlı teslim edildi. Sipariş aşamasında da çok destek oldular🥰

MevkıbeKeser

New member
Credits
78.03
Cildi sadece Işıl Işıl mı ? Yapıyor Mevkibe hanım yoksa ekstra bir özelliği varmı öğrenebilir miyim ? Almak istiyorum ama çok kararsızım cildinizde başka ne gibi değişiklikler oldu. Uraw kozmetiğin belirli ürünlerini kullanıyorum ama cilt için serumları denemedim bilgilendirirseniz çok mutlu olurum 😇
Merhaba hem cildi ışıl ışıl yapıyor hemde renk eşitsizliği ortadan kalkıyor bıyık bölgemde kararma vardı yani gitti gibi cildim daha canlı hoşuma gitti sevdim ben bunu zarar hiç görmedim

Seritana

New member
Credits
76.66
Tşk ederim sorularımı cevapladığınız için benimde bıyık bölgemde kararma ve göz altımda morluk var işe yarayacağını düşünüyorum sizin sayenizde bir ürün için kullanıcı yorumu gerçekten önemli 🙂

denizz

New member
Credits
15.39
Selam hanımlar Gold serum bende kullandım gerçekten güzel ve firma hakkını vermiş cildim ışıl ışıl ama ben desteklemesi için collagen destegi de aldim cildimin hızlı şekilde sonuç vermesini lifecell collagen de destekledi teşekkürler uraw kozmetik
selamlar mevkibe hanım bende collagen cla kullanıyorum yazmadan geçmek istemedim muhteşem bir ürün desem inanın az kalır yanında göz altı morluklarım resmen yok oldu cildimin rengi bile değişti denemek amaçlı almıştım 3 ay oldu düzenli kullanıyorum artık ve bırakmayıda düşünmüyorum