URAW COSMETİCS ALOE VERA KREM

meltem.ruzgar

New member
Credits
0.00
18 yaşındayım ergenlikten oluşan sivilcelerim oluşuyor ve iz bırakıyor gercekten icinde aloe vera özü var mı yani benim sivilcelerime fayda eder mi cok kullanmak istiyorum ancak cok tereddüt icerisindeyim daha önce kullandığım bitkisel kremler hiç bir fayda etmedi bu markaya güvenebilir miyim sıkı takipcinizim yardımcı olursanız cok sevinirim☺️☺️☺️☺️

eceakkaya5

New member
Credits
0.00
Merhaba benim yanaklarım da çok sivilcelerim vardı denemek için aldım ilk başta etkisini görmedim fakat düzenli ve sabırla kullanınca sivilcelerim baya baya azaldı bence denemelisin

Meryemkl02

New member
Credits
0.00
Merhaba.
Marka olarak çok güvendiğim ve bir kaç ürününü denediğim bir firma. İlgi ve alakaları da kusursuz. Ürünlerin bir çoğu bitkisel içeriğe sahip olduğu için kişiye özel bir tedavi oluşturuyor ve yaş aralıkları dahi analiz edilerek bilgi veriliyor. Danışmanı öneririm☺️

melisa.1

New member
Credits
0.00
Benim yüzümde oluşan sivilceler için kullanıyoum 1 ay oldu iyi bir etkisi oldu . çok az bişey kaldı almak isteyenler düşünmeden alabilir. çok etkisi oluyor :)

18 yaşındayım ergenlikten oluşan sivilcelerim oluşuyor ve iz bırakıyor gercekten icinde aloe vera özü var mı yani benim sivilcelerime fayda eder mi cok kullanmak istiyorum ancak cok tereddüt icerisindeyim daha önce kullandığım bitkisel kremler hiç bir fayda etmedi bu markaya güvenebilir miyim sıkı takipcinizim yardımcı olursanız cok sevinirim☺☺☺☺
[/QUOTE

merhaba ben URAW aloe vera kremini kullandım sivilceleri önce kurutuyor sonra bitiriyor. tabi zamanla oluyor bu doğru ve duzenli kullanmanız lazım. ben hala devam ediyorum kullanmaya ve cilde muhteşem bir yumuşaklık veriyor

feyzaslan2

New member
Credits
0.00
benim yüzümde de sivilceler ve minik beyaz noktalar var bende kullanmaya başladım ve suan kullanma asamasındayım sivilcelerimin kızarıklıkları felan baya baya azaldı

Seritana

New member
Credits
76.66
Bende almak çok istiyorum tereddütlerim vardı ama şuan bu açıklamalar okuduktan sonra hemen sipariş veriyorum.Teşekkürler Hanımlar... :)

Meryem

New member
Credits
23.72
benim yüzümde de sivilceler ve minik beyaz noktalar var bende kullanmaya başladım ve suan kullanma asamasındayım sivilcelerimin kızarıklıkları felan baya baya azaldı
Merhaba feyza hanım ne kadar süredir kullanıyorsunuz ve bu ürünü kullanırken ekstra başka birşey kullanamaya ihtiyaç duydunuz mu yoksa tek başına yeterli geliyor mu teşekkürler

fatma

New member
Credits
20.74
Merhaba benim yanaklarım da çok sivilcelerim vardı denemek için aldım ilk başta etkisini görmedim fakat düzenli ve sabırla kullanınca sivilcelerim baya baya azaldı bence denemelisin
merhaba ece hanım açıkcası sormak istediklerim var ne zaman başladınız ve etki almaya ne zaman başladınız ürün dedikleri gibi gerçekten bitkisel mi şimdiden teşekkürler

Amasyalı

New member
Credits
118.10
merhaba ece hanım ne zamandır kullanamya başladınız ve nerden sipariş verdiniz güvenlik açısından
Uraw kozmetiğin kendi sitesinde sipariş verebilirsiniz hanımlar ben güvenilir olsun diye siteden sipariş veriyorum. Şuana kadar herhangi bir sorun yaşamadım. Kapıda ödeme seçeneğindeki mevcut daha ne isterim bazen insanın kartında para olmayabiliyor

Nergis

New member
Credits
150.69
Aloe vera kreminin aynı zamanda çok güçlü bir nemlendirici etkisi var arkadaşlar onu da eklemek isterim. Kuru cilde sahip olanlar için özellikle bire bir 🥰

MevkıbeKeser

New member
Credits
78.03
18 yaşındayım ergenlikten oluşan sivilcelerim oluşuyor ve iz bırakıyor gercekten icinde aloe vera özü var mı yani benim sivilcelerime fayda eder mi cok kullanmak istiyorum ancak cok tereddüt icerisindeyim daha önce kullandığım bitkisel kremler hiç bir fayda etmedi bu markaya güvenebilir miyim sıkı takipcinizim yardımcı olursanız cok sevinirim☺️☺️☺️☺️

Seritana

New member
Credits
76.66
kızlar kızlar siparişim dün geldi 😍 kargo biraz geç geldi ama olsun arkadaşları biraz fazla yıpratmışta olabilirim bu süreçte ama ürünlerimi elime alınca hepsi geçti öncelikle aloevera kremine bayıldım ilk etapta cildi ipeksi yumuşacık yapıyor. Resmen nem bombası. Bir çok ürün aldım hepsi birbirinden güzel tavsiyeleriniz için teşekkür ederim

MevkıbeKeser

New member
Credits
78.03
Merhaba ben bu markanın şuan yeni aldığım galebe kremini deneyeceğim her sayfada önüme çıktı artık fiyatta çok uygun denemek istedim ama küçükken yüzüm cizilmisti onun için görüşlerimi paylaşırım daha önce annem şampuan kullanmıştı memnundu bakalım umarım bende memnun olurum ama ben paket seri aldım 4 adet aldım yanında başka krem hediye verdiler fiyat güzel yalnız pahalı değil

MevkıbeKeser

New member
Credits
78.03
kızlar kızlar siparişim dün geldi 😍 kargo biraz geç geldi ama olsun arkadaşları biraz fazla yıpratmışta olabilirim bu süreçte ama ürünlerimi elime alınca hepsi geçti öncelikle aloevera kremine bayıldım ilk etapta cildi ipeksi yumuşacık yapıyor. Resmen nem bombası. Bir çok ürün aldım hepsi birbirinden güzel tavsiyeleriniz için teşekkür ederim
Bende merak ediyorum diyorum ama entele krem ve şampuan siz kullandınız mı ya da şampuan kullanan arkadaşlar var mı çok merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim

Seritana

New member
Credits
76.66
Bende merak ediyorum diyorum ama entele krem ve şampuan siz kullandınız mı ya da şampuan kullanan arkadaşlar var mı çok merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim
Mevkibe hanım aldım ancak kullanma fırsatı henüz bulamadım. Kullandığımda sizi detaylı bilgilendireyim olur mu ? Yada kullanan arkadaşlar varsa yazabilir mi?

Nergis

New member
Credits
150.69
Merhaba ben bu markanın şuan yeni aldığım galebe kremini deneyeceğim her sayfada önüme çıktı artık fiyatta çok uygun denemek istedim ama küçükken yüzüm cizilmisti onun için görüşlerimi paylaşırım daha önce annem şampuan kullanmıştı memnundu bakalım umarım bende memnun olurum ama ben paket seri aldım 4 adet aldım yanında başka krem hediye verdiler fiyat güzel yalnız pahalı değil
Galebe dediğiniz ürün tam olarak ne için kullanılıyor ?

mrymdo

New member
Credits
21.82
Benim yüzümde oluşan sivilceler için kullanıyoum 1 ay oldu iyi bir etkisi oldu . çok az bişey kaldı almak isteyenler düşünmeden alabilir. çok etkisi oluyor :)
selam melisa hanım kullanmış olduğunuz ürün için bilgi almak isterim bu şekilde canlı canlı kullanan kişiden duymak daha güvenilir oluyor ben firmanın açık adresi var internette diye biliyorum istanbuldayım bende firamyı ziyaret etmek istiyorum bilgi vereceğim hepinize