Uraw Blue hair serum

alimuhsin45

New member
Credits
0.00
arkadaşlar uraw markasını bir çok kez duydum mavi serum alıp denedim ve kaybetiğim saçlarıma geri kavuştum fakat herkez kötü yorum yapmış herkeze gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim

fatma

New member
Credits
20.74
arkadaşlar uraw markasını bir çok kez duydum mavi serum alıp denedim ve kaybetiğim saçlarıma geri kavuştum fakat herkez kötü yorum yapmış herkeze gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim
merhaba ürünü kullanmaya ne zaman başladınız ve kullanırken yanında ekstra bitkisel şampuan kullanıyormusunuz ? vereceğiniz bilgiler benim için önemli teşekkürler

Seritana

New member
Credits
76.66
En güvendiğimiz yerlerden biri de eczane tabiiki alabilirsiniz!!! Eşim kullandığı için ya resmî sitesinden yada eczaneden temin ediyoruz.

Seritana

New member
Credits
76.66
İnternette araştırmıştım istanbul bağcılarda bir mağazası mevcut istanbulda ikamet ediyorsanız sizin için çok iyi ben maalesef Trabzon’da ikamet ediyorum.

Nergis

New member
Credits
150.69
İstanbuldayım. Karşıda kalıyor ama müsait bir zamanda mutlaka gideceğim 🥰 ürünleri bire bir görmek için sabırsızlanıyorum. Bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim 🙏🏻

Nergis

New member
Credits
150.69
Firmayı ziyaret etme imkânı buldum. Ürünler oldukça geniş kapsamlı detaylı bilgi aldım ve bir kaç ürün aldım bilgi almak isteyen olursa yardımcı olabilirim ☺️

Seritana

New member
Credits
76.66
Aaa gittiniz mi mağazaya hangi ürünleri aldınız Öğrenebilir miyim? Bende yeni bitkisel şampuan çıkmış ama alıp almamakla kararsız kaldım 😔 haftaya şehir dışına çıkıyorum kargo ile yetişirmi bilemiyorum.

paşaa

New member
Credits
24.52
merhaba ürünü ne zamandır kullanıyorsunuz ve saç oluşumu ne zaman başladı ayvacık tüyleri diye birşey duydum ilk olarak tüy mü çıkıyor yoksa saçların mı çıkıyor ince tel olarak ve şampuan olarak özellikle kullandığınız şampuan var mı