Uraw Bıttım Sabunu Kullanan Var Mı?

büşra1907

New member
Ben bayadır kullanıyorum güzel ürün yapmışlar içeriğine de baktım gayet doğal. saçımda sertlik ve kepek sorunu vardı. uraw bıttım sabunu sayesinde 2 sinden de kurtuldum. ürünün hakkını vermişler alıcaklar şüphe duymadan alabilir:)

betul genc

New member
ben uraw yeni bıttım sabunu çıkardığında merak ettim kullandım ama çok memnun kaldım gayet güzel yapmışlar ürünü memleketimizin değerli bitkilerinden olan bıttım' ı çok güzel bir sabun haline getirmişler ben memnun kaldım kullanmak isteyenlere tavsiye ederim

elifözer12

New member
uraw B11 şampuan aldım kapalıyım güneş görmeyen saçlar için cok güzel bir ürün ama kargom geç geldi 1 haftada ve birazda yıpranmıştı kargodan kaynaklı heralde üründen çok memnun kaldım herkeze tavsiye ederim

züleyha63

New member
35 yaş biraz psikolojimi bozdu uraw lifecell collagen arkadaşım tavsiyesi üzerine alıp denemek istedim bu fiyata böyle harika bir ürün çoook kalitelii çevrem yüzüme hangi işlem yaptığımı soruyor lifecell cla gerçekten büyük fayda sağladı tek sıkıntı müşteri hizmetlileri biraz geç dönüş sağladı :) gönül rahatlığıylatavsiye edebilirim teşekkürler Uraw :)=

Üst Alt