Lifecell collagen CLA

Esmaaa

New member
Credits
0.00
Merhabalar, kolajen kullanımına başlamak istiyorum aynı zamandada kilo problemi yaşıyorum. URAWın collagen cla ürününü çok duyuyorum şu sıralar, kiloda verdiriyormuş. Bilgisi olan varmı?

Amasyalı

New member
Credits
118.10
Ben kullanıyorum kuzum oldukça memnunum 2 ayda 13 kilo verdim. Tabii sadece collagen cla tüketerek değil birazcık kendime dikkat ederek ama gerçekten 2 ayda hiç bu kadar sonuç aldığımı hatırlamıyorum. Bence hemen kullanmalısın4A5C0B96-4629-4825-94B1-F9DF2440732E.jpeg

Ben kullanıyorum kuzum oldukça memnunum 2 ayda 13 kilo verdim. Tabii sadece collagen cla tüketerek değil birazcık kendime dikkat ederek ama gerçekten 2 ayda hiç bu kadar sonuç aldığımı hatırlamıyorum. Bence hemen kullanmalısınEkli dosyayı görüntüle 2
merhaba 2 ayda 13 kilo verdiğini söylemişsin, acaba sadece cla kullanarak mı verdin yoksa diyet te yaptın mı? bu sürecin nasıl geçti anlatır mısın
bende cla kullanmak istiyorum ama tedirginim açıkcası kilo verme konusunda

mrymdo

New member
Credits
21.82
Ben kullanıyorum kuzum oldukça memnunum 2 ayda 13 kilo verdim. Tabii sadece collagen cla tüketerek değil birazcık kendime dikkat ederek ama gerçekten 2 ayda hiç bu kadar sonuç aldığımı hatırlamıyorum. Bence hemen kullanmalısınEkli dosyayı görüntüle 2
selamlar efendim bende malesef kilo problemi yaşıyorum fakat şöyle bir problemim var metobolizmam çok yavaş size sorum şu olacak acaba bu ürünü kullanırken kendi ilacımıda kullanabilir miyim bağırsaklar ile alakalı olan sürekli kullanmam gerekli olan ilacım varda. siz ürünü kullanırken ekstra neler yaptınız veya nasıl bir fayda gördünüz

paşaa

New member
Credits
24.52
Ben kullanıyorum kuzum oldukça memnunum 2 ayda 13 kilo verdim. Tabii sadece collagen cla tüketerek değil birazcık kendime dikkat ederek ama gerçekten 2 ayda hiç bu kadar sonuç aldığımı hatırlamıyorum. Bence
selamlar efendim bende malesef kilo problemi yaşıyorum fakat şöyle bir problemim var metobolizmam çok yavaş size sorum şu olacak acaba bu ürünü kullanırken kendi ilacımıda kullanabilir miyim bağırsaklar ile alakalı olan sürekli kullanmam gerekli olan ilacım varda. siz ürünü kullanırken ekstra neler yaptınız veya nasıl bir fayda gördünüz
merhaba ürünün orjinal olup olmadığını nerden anlayabiliriz ? siz kontrol ettiniz mi

Amasyalı

New member
Credits
118.10
Ürünü uraw kozmetiğin kendi sitesinden verdim ve kutu üzerinde bandrollü geliyor. Sahte olma ihtimali açıkçası yok. Bitkisel içerikli gıda takviyesi olduğu için normal ilaçlarınızı kullanabilirsiniz bende kalp rahatsızlığı var ilaç kullanabiliyorum.doktoruma danıştım isterseniz sizde doktora danışabilirsiniz.

MevkıbeKeser

New member
Credits
78.03
Bende gobegim gitsin istiyorum işe yarar mı ya şuan sinirlerim bozuk kış aylarında hep gün bek bağlıyorum merak ediyorum gerçekten bu kadar fayda sağlar mi?