kalıcı kolonya arayanlar koşsunn

üzeyir üzer

New member
Credits
0.00
bayanlarr harika bi kolonya buldummm koşunnn o_O Ne zamandır hem dezenfeke icin kullanayım hem de kalıcı bi kokusu olsun diye kolonya arıyordum eyüp sabri tuncermiş duruymuş falan fissss yanında... sürekli reklamı cıkıyor görmüşsünüzdür mutlaka uraw markasına ait 4 çeşidi var ben pembesini aldim vallahi çok şık şişesi olsun kokusu olsun ismini tam hatırlamıyorum ama acayip kalıcı elimi gün içinde ne kadar yıkarsam yıkayayım 2 gün gitmiyor kokusu ki çok fazla ev işi yapan biri olarak söylüyorum bunu:rolleyes: ay ben şok oldumm benim gibi kullanıp memnun olan var mı diğer renklerini almayı da düşünmüyor değilim 🙈🙈 Hangi rengini tavsiye edersiniz ?

esmaözge34

New member
Credits
0.00
Evet bizdde kullanıyoruz çokkkkkk güzell:) hem parfüm niyetine hem de kolonya niyetine çok güzel ve kalıcı kokusu var. güzel ürün yapmışlar tebrik etmek lazım :))

hulyakcr

New member
Credits
0.00
arkadaşlar şimdi size harika bir kolonyadan bahsedeceğim uraw kozmetiğin yeni çıkarmış olduğu kalıcı kolonya limonlu ve anemonlu olanı kullandım harika bir ürün çok memnun kaldım kargoda biraz sıkıntı yaşadım ama olabilir bazen kampanya oluyor bende kampanya zamanı almıştım, çok beğendim ürünlerini tebrikler URAW!!!

aleynayilmaz

New member
Credits
0.00
Bende babam sayesinde kullanmaya başladım çok güzel kokuyor şaka gibi ama gerçek yaa bildiğiniz parfümlü kolonya yapmışlar mükemmel kokuları var ve uzun süre kalıcı bir etki sağlıyor herkese tavsiye ederim denemelisiniz.

yağmurdemir1

New member
Credits
0.00
bende kolonya aldıcaktım uraw ın parfumlu kolonyasını gördüm ve sipariş verdim elime kısa sürede geldi ve denedim cidden kalıcı ve ferah bir kokusu var rahat 1 2 gün kalıcı olarak kalıyor teşekkür ederim uraw kozmatik.

gülerduman

New member
Credits
0.00
bizde uraw parfümlü kolonya kullanıyoruz cidden çok güzel parfüm gibi kullanıyoruz resmen gelen misafirlerime ikram ediyorum cidden çok güzel kokuyor ve kalıcı bir etki bırakıyor teşekkür ederiz uraw kozmatik ☺

senaözdemir23

New member
Credits
0.00
Bizde aldık Gerçekten Çok güzel hem parfüm hem kolonya gibi kullanılıyor : kokuları da gayet güzel biz pembe olanı kullanıyoruz alacaklar varsa şiddetle tavsiye ederizzzzz :)

asenagüney23

New member
Credits
0.00
bizde uraw'ın kalıcı kolanyalarından birini aldık lemon u aşırı güzel kokuyor ve gerçekten kalıcı bir etkisi de var 1 2 gün kokusu elinizde kalıyor ve 80 derecelik bir kolonya hem parfüm olarak kullanın hemde dezenfekte olmak için gerçekten güzel ve başarılı ürün kullandım tavsiye ediyorum tebrikler uraw kozmatik :)

bayanlarr harika bi kolonya buldummm koşunnn o_O Ne zamandır hem dezenfeke icin kullanayım hem de kalıcı bi kokusu olsun diye kolonya arıyordum eyüp sabri tuncermiş duruymuş falan fissss yanında... sürekli reklamı cıkıyor görmüşsünüzdür mutlaka uraw markasına ait 4 çeşidi var ben pembesini aldim vallahi çok şık şişesi olsun kokusu olsun ismini tam hatırlamıyorum ama acayip kalıcı elimi gün içinde ne kadar yıkarsam yıkayayım 2 gün gitmiyor kokusu ki çok fazla ev işi yapan biri olarak söylüyorum bunu:rolleyes: ay ben şok oldumm benim gibi kullanıp memnun olan var mı diğer renklerini almayı da düşünmüyor değilim 🙈🙈 Hangi rengini tavsiye edersiniz ?
bende almak istiyordum bu yorumları görünce mutlu oldum ve almaya karar verdim çok teşekkürler önerileriniz için :)

evtoprak

New member
Credits
6.51
Uraw Parfümlü Kolonyanın kalıcı etkisi mükemmel ailemdeki herkes kullanıyor cidden hiç mağdur olmadık gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim bir ürün.

Sıla

New member
Credits
6.19
Gayet ggüzel ürün yapmışlar memlekete yolladım çok beğendiler 2 adet de kendime aldım bende memnun kaldım çok teşekkürler :)

nazlıçlk

New member
Credits
6.93
merhaba bizde parfümlü kolonyayı kullandık gayet güzel kokuyor ve etkili ürün misafir ikramımızda hemen soruyorlar nereden aldın bu kolonyayı diye dikkat çeken ve işe yarıyan ürün tebrikler uraw kozmatik :)

seld4can

New member
Credits
12.00
ben de kullanmak istiyorum da acaba kargo sürecinde ve üründe bir sorun yaşadınız mı ?

gülcan

New member
Credits
19.59
m dezenfeke icin kullanayım hem de kalıcı bi kokusu olsun diye kolonya arıyordum eyüp sabri tuncermiş duruymuş falan fissss yanında... sürekli reklamı cıkıyor görmüşsünüzdür mutlaka uraw markasına ait 4 çeşidi var ben pembesini aldim vallahi çok şık şişesi olsun kokusu olsun ismini tam hatırlamıyorum ama acayip kalıcı elimi gün içinde ne kadar yık
merhaba hangi üründen bahsediyorsunuz benimde dezenfekte olarak günlük kullanıma ihtiyacım var

Amasyalı

New member
Credits
118.10
merhaba hangi üründen bahsediyorsunuz benimde dezenfekte olarak günlük kullanıma ihtiyacım var
Uraw kozmetik parfümlü kolonyalarından bahsediyorlar sanırım bir denemek lazım diye sipariş verdim bugün yarın gelir oldukça merak ediyorum denildiği kadar var mı ? Eşime ve kendime aldım. Markanın bazı ürünlerini kullanıyorum ama parfümlü kolonyada çok çeşit var denemeden almak garip geldi açıkçası

Amasyalı

New member
Credits
118.10
Bu sabah teslim aldım kızlar paketlemesi için çok özenilmişti açmaya kıyamadım. eşime aldığımı henüz açmadım ama kendime aldığımın kokusuna bayıldım kalıcılığını da denemek lazım denedikten sonra olumlu veya olumsuz cevap yazarım yine size ama ilk izlenim gayet güzel 👍🏻 teşekkürler Uraw kozmetik