at kuyruğu?

urawın at kuyruğu bitkisi özlü şampuanını kullandım. Kokusu ve hemen köpürmesi falan inanılmaz iyi saçımın rengini açtı ve dökülmelerim azaldı daha alalı 1 hafta olmadı etkisini anlamaya başladım açıkcası ilk yıkamada kafamda ki o rahatlamayı anlatamam. müşteri hizmetleri ile görüştüğümde en az 3 ay kullanmam gerektiğini söylediler. şuan devam ediyorum

MevkıbeKeser

New member
Credits
78.03
Merhaba Hatice ben at kuyruğu sipariş vericektim ama hem dökülme vardı bende hemde uzama problemi vardi ama bana uraw entele samp ve krem önerdiler şuan onu kullanıyorum krem biraz küçük sabki fakat şampuan boyutu gayet iyi ama krem sanki çabuk bitecek keşke biraz daha büyük olsaydi memnunum araştırdım içeriği zengin 🎊

Nergis

New member
Credits
150.69
Merhaba Hatice ben at kuyruğu sipariş vericektim ama hem dökülme vardı bende hemde uzama problemi vardi ama bana uraw entele samp ve krem önerdiler şuan onu kullanıyorum krem biraz küçük sabki fakat şampuan boyutu gayet iyi ama krem sanki çabuk bitecek keşke biraz daha büyük olsaydi memnunum araştırdım içeriği zengi

entele saç samğuanı saçların daha uzamasını sağlıyor hatta araştırmalarıma göre hindistandaki bayanlar entele bitkisi içeren şampuanlar kullanıyor ve bu nedenden dolayı saçları gür ve uzun. Urawın entele şampuan ürününü kullanabilirsin eğer uzamasını istiyorsun

Amasyalı

New member
Credits
118.10
bende merak ediyorum sonuçlarını normalde B5 forte şampuan kullanıyorum saçlarım güçlendi sağlığına kavuştu mevsimsel geçişlerin dışında tek bir telim bile dökülmüyor ama uzamasını istiyorum. Yaş geçtikçe saç uzamasıda o kadar yavaşlıyor sanırım. Belime kadar uzanan saçlarımı özledim 🥺