Annelik mi Yoksa İş Hayatı mı?

nüansizm

New member
Merhaba geçtiğimiz yıl doğum yapacağım için doğum izni aldım iznim bitme yakın pandemi patlak verdi bu sırada ben bebeğimle vakit geçirmeye başladım şimdi bu duruma alıştım mevcut işim internet ve bilgisayar üzerinden olduğu için rahatlıkla evden çalışabiliyorum ama son zamanlarda iş yüküm arttı pandemiden dolayı bir kaç personel çıkınca işler bize kaldı şimdi benim bir seçim yapmam lazım ya işimden ayrılıp bebeğim ile ilgileneceğim ya da her ikisini de bir şekilde idare ederim yani biraz daha kariyer odaklı oluyor ikincisi… sizce hangisi????

bilginzade

New member
seni çok iyi anlıyorum bir zamanlar ben de iş ve bebek arasında git gel yaşamıştım sonra çözümü Kyani ile buldum. Bu iş nasıl başladığımı uzun uzun anlatmayacağım ama işe başmadan önce çok ön yargılıydım gerçekten kazanımıyım ve bu yolda elde emeğim kariyer beni tatmin eder mi diye… sonra markanın ürünlerini kullanmaya başladım bu markanın sadece sağlıklı yaşam ürünleri var ( sunset, sunrise, nitro, hl5, fit 20) bu ürünleri gündelik hayatta pek çok kişinin ihtiyaç duyacağı ürünler. Kyani iş ortağı olursan ve bu işe emek verirsen çocuğunla, ailenle sevdiklerinle vakit geçirebilirsin, ürünleri kullanarak eşinin çocuklarının sağlığını koruyabilirsin, gelir elde edebilirsin hatta hobilerine de vakit ayırabilirsin en önemlisi kariyerde yapabilirsin :)

Üst Alt